Sherwood 6MMX2MMX120MM EXTRA HOSSZÚ KÖZPONTFÚRÓ HSS
  1. Fémfúrók
  1. Fúró-, vágó-, csiszoló- és forgácsolószerszámok
  2. Forgácsoló szerszámok
  3. Fémfúrók
Cikkszám:
SHR0241866N
Várható érkezés Önhöz:
Ha nincs raktárkészlet, kérjük ÉRDEKLŐDJÖN!
GLS vagy MPL automata:
GLS vagy MPL házhozszállítás:
Online ár :
A webáruházunkban szereplő árak csak az e felületen történő megrendelés esetén érvényesek.
Központi magyar raktár
21 db
Kiszállítás vagy személyes átvétel: 5 munkanap
Külföldi beszállítói raktár
109 db
Kiszállítás vagy személyes átvétel: 15 munkanap
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Furatátmérő:
6mm
Fúrópont átmérője
2mm
Fúrópont max. hossza
3.1mm
Fúrópont minimális hossza
2.5mm
Fúrópont szöge
118°
Süllyesztés szöge
60°
Szár típusa
Sima kerek
Teljes hossz
120mm
Adatok
Márka:
Sherwood
Kategória:
HSS központfúrók
Átmérő:
2 mm